Aktualne oferty pracy

Kierownik Budowy / Kierownik Robót.

Zatrudnimy osobę na stanowisko Kierownika Budowy / Kierownika Robót.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • praca bez delegacji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych- do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie brygadami budowlanymi,
  • planowanie i organizacja budowy
  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,
  • koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowę.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy robotach drogowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność w planowaniu i nadzorowaniu robót,
  • znajomość pakietu Office i AutoCAD,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
  • pracowitość,
  • punktualność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi.

Dodano: 17.05.2022

Koparki z lotu ptaka.
Robotnik Drogowy/ Brukarz

Zatrudnimy doświadczonych robotników drogowych, brukarzy.

Praca w rejonie: Tychy, Bieruń, Lędziny, Kobiór.
Godziny pracy: 6-16. Nadgodziny płatne +50%

Oferujemy:

  • narzędzia i odzież robocza,
  • praca przez cały rok,
  • praca bez delegacji.

  • doświadczenie w pracach brukarskich i drogowych,
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i sprzętu drobnego (piła, zagęszczarka, stopa), niwelator,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Dodano: 18.01.2022

Droga w przebudowie

DANE KONTAKTOWE

Tel. 730 646 295
biuro@infraxbudownictwo.pl
Ul. Jedlińska 97, 43-220 Bojszowy